13 Haz 2014

Profesyonel Kaliteli Web Tasarımı Yaptırmak ve Seo Hakkında

Profesyonel Kaliteli Web Tasarımı Yaptırmak
Profesyonel Kaliteli Web Tasarımı Yaptırmak ve Seo
Günümüz teknolojisinde sitemiz için SEO  (arama motoru optimizasyonu) yaptırmak en az site tasarımı kadar önemli bir yer almaktadır. İşte bu anlamda tasarım kadar kod' da çok önemli.

Profesyonel ve kaliteli bir web tasarım yaptırmak, gerek var ise şirketinize logo tasarımı ve kurumsal kimlik yaratmak için boşuna para ödemeyin. 

Profesyonel Kaliteli Web Tasarımı Yaptırmak için Google'de arama yaptığımızda karşımıza bir çok reklam, ucuz web sitesi, hazır tema, paket program satan kişi yada kurumlar çıkıyor. İşin en zor kısmı da bunların arasından birini tercih etmek. Tabi ki her firma referanslarına yaptığı en güzel işleri süsleyerek pırıltılı kelimelerle abartarak ekler. Müşteri çekmek için süslü cümleler ve sözler verirler fakat yinede bir çoğu CSS 3.0 HTML5 ASP.NET gibi güncel yazılımlardan uzak SEO'dan bi haber basit kullanışsız tasarımlarla siteye itiyacı olan kişileri hayal kırıklığına uğratırlar.

Kordizayn olarak hedefimiz kaliteden ödün vermeden kopya çekmeden, basite kaçmadan, güncel kod ve yazılımlar kullanarak sizlerin isteklerine cevap vermektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder